به بخش راهنمای ارسال سوال در سامانه پرس و جوی خوش آمدید…

امتیاز و موجودی

از قبل با مفهوم امتیاز و موجودی در بخش راهنمای جامع سیستم آشنا شدید، برای ارسال سوال نیاز به موجودی بسیار اندکی دارید؛ موجودی اولیه مورد نیاز برای ارسال سوال 10 واحد می باشد که با ارسال یک سوال 10 واحدی، به امتیاز شما نیز 10 واحد افزوده خواهد شد.

ارسال یک سوال ساده

برای ارسال یک سوال در سامانه به سادگی می توانید عنوان و متن سوال مورد نظر خود را در فیلد های مشخص شده وارد کرده و بعد از انتخاب دسته بندی متناسب با سوال ارسال شده با کلیک بر روی دکمه ی ارسال، سوال خود را به سامانه بفرستید.

2013-05-23 00.58.20


سوالات خاص تر!

اما ممکن است سوال شما کمی فوری تر یا خاص تر باشد؛ نگران نباشید، پایین تر از فیلد های عنوان و متن سوال سه گزینه مشاهده می شود که به ترتیب به شرح هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت:

1- افزودن نظرسنجی (50 واحد موجودی): با کلیک بر روی این گزینه شما قادر هستید به سوال خود نظرسنجی ارسال کنید. بعد از وارد کردن عنوان و متن سوال لطفا عنوان متمایزی را برای عنوان نظرسنجی در نظرگرفته و بعد با وارد کردن گزینه های مورد نظر خود تا حداکثر 8 گزینه و 40 حرف برای هر گزینه و همچنین مشخص کردن حداکثر تعداد گزینه هایی که هر کاربر مشاهده کننده می تواند آن ها را از میان گزینه ها انتخاب کنید می توانید یک نظرسنجی مناسب به سوال خود اضافه کنید.

Crop

2- ارسال سوال برجسته (30 واحد موجودی): شما می توانید با کلیک بر روی این گزینه به مدت دو ساعت سوال خود را فارغ از دیگر پارامتر ها به بالای لیست برده و با پس زمینه ی زردرنگ متمایز کنید تا زودتر به جواب خود برسید. (بعد از ارسوال نیز می توانید هنگام لزوم سوال خود را بار دیگر برجسته کرده و به بالای لیست ببرید.)

3- ارسال به صورت ناشناس (15 واحد موجودی): شما می توانید با انتخاب این گزینه سوال خاص خود را به صورت ناشناس بپرسید تا دیگران از هویت ارسال کننده ی سوال باخبر نشوند.


دکمه ها

و در نهایت در انتهای این صفحه سه باتن یا دکمه دیده می شود. با کلیک بر روی دکمه پیش نویس می توانید سوال خود را برای استفاده ی بعدی ذخیره کنید تا اطلاعات وارد شده از دست نروند، با کلیک بر روی دکمه ی ارسال سوال شما به سامانه ارسال شده و برای مدت 3 روز به حالت باز قرار می گیرد و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی انصراف دیالوگی مبنی بر ذخیره ی سوال در پیش نویس ها نمایش داده می شود که انتخاب گزینه ی مورد نظر به عهده ی شماست.

2013-05-23 00.58.26


پرداخت

گاهی وقت ها ممکن است برای ارسال سوال خود در سامانه به مشکل کمبود موجودی برخورد کنید، در این مواقع می توانید با فعالیت بیشتری در سامانه موجودی خود را افزایش داده و بعد سوال خود را ارسال کنید اما اینجا راه سریع تری هم وجود دارد. می توانید با کلیک بر روی لینک افزایش موجودی و ورود به صفحه ی راهنمای موجودی ها، با سرعت بیشتری موجودی خود را به حد مورد نظر خود برسانید.