به بخش راهنمای ویرایش سوال در سامانه پرس و جوی خوش آمدید…

این بخش شباهت زیادی به راهنمای ارسال سوال دارد جز بعضی موارد که دچار تغییراتی شده اند. لازم است قبل از هر چیز بار دیگر در مورد امتیاز و موجودی توضیحاتی ارائه کنیم:

امتیاز و موجودی

از قبل با مفهوم امتیاز و موجودی در بخش راهنمای جامع سیستم آشنا شدید، برای ارسال سوال نیاز به موجودی بسیار اندکی دارید؛ موجودی اولیه مورد نیاز برای ارسال سوال 10 واحد می باشد که با ارسال یک سوال 10 واحدی، به امتیاز شما نیز 10 واحد افزوده خواهد شد.


ویرایش سوال

در قسمت ابتدایی همان طور که مشخص است می توانید عنوان و متن سوال خود را ویرایش کنید و پایین تر از آن قسمت افزودن نظرسنجی دیده می شود که   با کلیک بر روی این گزینه شما قادر هستید به سوال خود نظرسنجی ارسال کنید. بعد از وارد کردن عنوان و متن سوال لطفا عنوان متمایزی را برای عنوان نظرسنجی در نظرگرفته و بعد با وارد کردن گزینه های مورد نظر خود تا حداکثر 8 گزینه و 40 حرف برای هر گزینه و همچنین مشخص کردن حداکثر تعداد گزینه هایی که هر کاربر مشاهده کننده می تواند آن ها را از میان گزینه ها انتخاب کنید می توانید یک نظرسنجی مناسب به سوال خود اضافه کنید.

اگر از قبل نیز برای سوال خود نظرسنجی مشخص کرده بودید می توانید در این قسمت به حذف یا افزودن گزینه ها بپردازید و توجه داشته باشید امکان ویرایش عنوان و گزینه های نظرسنجی به دلایل کاملا مشخصی وجود ندارد.

Crop


پایین تر سه گزینه مشاهده می شود که به ترتیب به شرح هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت:

1- ارسال سوال برجسته (30 واحد موجودی): شما می توانید با کلیک بر روی این گزینه به مدت دو ساعت بار دیگر سوال خود را فارغ از دیگر پارامتر ها به بالای لیست برده و با پس زمینه ی زردرنگ متمایز کنید تا زودتر به جواب خود برسید. (بعد از ارسوال نیز می توانید هنگام لزوم سوال خود را بار دیگر برجسته کرده و به بالای لیست ببرید.)

2- ارسال به صورت ناشناس (15 واحد موجودی): شما می توانید با انتخاب این گزینه سوال خاص خود را به صورت ناشناس بپرسید تا دیگران از هویت ارسال کننده ی سوال باخبر نشوند.

3- بالا بردن سوال شما در لیست سوالات (8 واحد موجودی): توسط این گزینه می توانید به نحوی سوال خود را تغییر تاریخ دهید به گونه ای که گویی در همین لحظه ارسال شده است که با این روش می توانید سوال خود را به بالای لیست سوالات بیاورید تا در معرض دید بیشتری قرار بگیرد.

توجه: امکان استفاده ی همزمان تمامی گزینه ها نیز وجود خواهد داشت.


دکمه ها

و در نهایت در انتهای این صفحه سه باتن یا دکمه دیده می شود. با کلیک بر روی دکمه ی ارسال سوال شما به سامانه ارسال شده و ویرایش های مد نظر شما انجام خواهند گرفت، با کلیک بر روی دکمه ی حذف  سوال شما از لیست سوالات سامانه حذف خواهند شد و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی انصراف اعلام می کنید که از انجام ویرایش روی سوال خود منصرف شده اید.

2013-05-26 19.36.48


پرداخت

گاهی وقت ها ممکن است برای ارسال و ویرایش سوال خود در سامانه به مشکل کمبود موجودی برخورد کنید، در این مواقع می توانید با فعالیت بیشتری در سامانه موجودی خود را افزایش داده و بعد سوال خود را ارسال و یا ویرایش کنید اما اینجا راه سریع تری هم وجود دارد. می توانید با کلیک بر روی لینک افزایش موجودی و ورود به صفحه ی راهنمای موجودی ها، با سرعت بیشتری موجودی خود را به حد مورد نظر خود برسانید.